kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidenční novinky: Metrostav staví Malešický háj, Central Group nakupoval pozemky

Rezidenční novinky: Metrostav staví Malešický háj, Central Group nakupoval pozemky

Zdroj/foto: Archiv
Co nového se děje v oblasti rezidenčních nemovitostí?

Metrostav staví Malešický háj

Nový rezidenční areál s více než stovkou bytů postaví v pražských Malešicích společnost Metrostav Development. Malešický háj bude tvořit pětice pětipodlažních domů doplněná malým parkem, výstavbu projektu firma zahájila na začátku léta, stejně jako prodej všech 108 jednotek o dispozicích od 1+kk do 5+kk. S dokončením hrubé stavby se počítá v prvním čtvrtletí příštího roku, klíče novým majitelům Metrostav předá na začátku roku 2023.

Prodeje bytů trhly další rekord

Pražský realitní trh pokračuje ve vyvracení předpovědí ekonomů, že koronavirová krize zpomalí prodeje nemovitostí. Developeři v Praze v druhém kvartálu 2021 prodali 2650 nových bytů, což je nejvíc v historii. Ještě impozantněji vypadají statistiky při srovnání celého prvního pololetí. Nové majitele letos našlo 4750 bytů, což je skoro dvojnásobek oproti stejnému období v roce 2019. V rámci Prahy se nejvíc dařilo v páté městské části, která se zasloužila o pětinu celopražských prodejů.

Zdroj/foto: Archiv

Central Group nakupoval pozemky

Téměř tisícovka nových bytů vyroste na třech pozemcích v Praze, které v srpnu koupila developerská společnost Central Group téměř za 750 milionů korun. Zhruba 500 jednotek plánuje firma postavit na brownfieldu o rozloze necelých 15 tisíc metrů čtverečních mezi ulicemi Habrová a Na Jarově na místě dnešního výrobně-skladového areálu. Další dva pozemky se nacházejí v Praze 9 – u metra Kolbenova má vzniknout projekt až se 180 byty, nedaleko stanice metra Hloubětín pak dalších 130 jednotek.

UBM zahájila první etapu Arcus City

Společnost UBM Development odstartovala výstavbu první etapy rezidenčního projektu Arcus City v pražských Stodůlkách. Úvodní fáze, s jejíž dokončením se počítá na rok 2023, zahrnuje sto jednotek ve čtyřech bytových domech. Celkem pak v rámci projektu vznikne 280 bytů. Zbylých 50 jednotek z první fáze šlo do prodeje na přelomu srpna a září, druhá etapa se začne prodávat na začátku příštího roku.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: redakce Estate.cz

(Visited 22 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky