kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Připravte své tělo i duši na zimu!

Připravte své tělo i duši na zimu!

Zdroj/foto: Doplnit
Podzim hraje všemi barvami, slunce příjemně hřeje, ale my cítíme, že je třeba dobít baterky, načerpat pozitivní energii, posílit imunitu, protože zima je za dveřmi. Buďme o krok před ní, vyhněme se depresím, chronickému nachlazení, únavě a dalším neduhům. Vsaďme na prevenci! Svěřme se do rukou RP CLINIC.

Zbavte se pochybností! Nechte si prohlédnout svá kožní znaménka.

RP CLINIC svým klientům v rámci preventivní medicíny nabízí možnost vyšetření kožních znamének. Cílem této prevence je zachytit komplikaci v počátečním stádiu a předejít tak dlouhodobé a náročné léčbě. Věděli jste, že až 90 procent případů kožní rakoviny je léčitelných, odhalí-li se včas? Vyšetření je rychlé i bezbolestné a zpráva, že jste v pořádku, vás zbaví pochybností i vrásek.  

Zdroj/foto: Doplnit

Vrásky? Posviťte si na ně!

S vráskami si RP CLINIC poradí prostřednictvím impulsivního světla IPL. Tato terapie se na klinice těší velké oblibě u žen i mužů. Účinně redukuje drobné pigmentové skvrny, odstraňuje popraskané žilky a vrásky. Výsledkem je výrazné omlazení pleti přetrvávající až dva roky a zvyšující naše sebevědomí.

Zdroj/foto: Doplnit

Vitamínové koktejly v RP CLINIC – protřepat, zamíchat!

Cesta ke svěžesti a silné imunitě vede v RP CLINIC přes vitamínové infuze, které jsou mnohem účinnější, šetrnější a bezpečnější než vitamíny v tabletách. Optimálně sestavená dávka vitamínů působí mimo jiné na detoxikaci našeho těla, zbystřuje paměť, posiluje nervový systém či upravuje metabolismus. Během aplikace se v mimořádném prostředí RP CLINIC navíc příjemně relaxuje. 

Zdroj/foto: Doplnit

Kombinujte profesionální služby RP CLINIC se zdravou stravou, čerstvým vzduchem, pravidelným a poctivým spánkem. Udržíte tak své smysly i tělo zdravé a v pozitivním rozpoložení nejen v zimě, ale po celý rok.

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 30 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky