kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Tip na víkend Zajděte ochutnat whisky s dechem draka nebo na výstavu Liběny Rochové

Tip na víkend Zajděte ochutnat whisky s dechem draka nebo na výstavu Liběny Rochové

Zdroj/foto: Doplnit
Nemáte program na víkend? Máme pro vás dva tipy. V Brně můžete navštívit výstavu Liběny Rochové a poté zajit ochutnat whisky s dechem draka.

S dechem draka

V červnu byla u příležitosti tradiční celosvětové oslavy Ardbeg Day odhalena nová limitovaneá edice Ardbeg Scorch. Skotská palírna z ostrova Islay má ve zvyku nacházet inspiraci v mýtických legendách a monstrech, a právě na počest jedné z legend, která vypráví o ostrovním drakovi a jeho statečném přemožiteli, vznikla nová limitovaná edice whisky Ardbeg Scorch. Novinka dozrává v silně vypálených dubových sudech po bourbonu, podle mýtu spálených ohnivým dechem rozzuřeného draka. Zrání v silně vypálených sudech přidává whisky intenzivní kouřové aroma, ke kterému se připojují tóny anýzu a pačuli. Nechybí ani typicky rašelinový závěr. V Brně je Ardbeg Scorch možné ochutnat v podniku Angels’ Share.

Zdroj/foto: Doplnit

Ve stylu Liběny Rochové

Módní návrhářka a brněnská rodačka Liběna Rochová věnovala Moravské galerii velkou část svých kolekcí, například Pocta sklu, Timeless, Doteky nebo společenské róby pro soutěžící Miss ČR. Vybrané modely z tvorby této ikony soudobého návrhářství jsou od poloviny září vystaveny ve stálé expozici věnované módě v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Brně, zatímco celou její tvorbu představí Moravská galerie v samostatné retrospektivní výstavě.

Zdroj/foto: Doplnit

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 13 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky