kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Premium Brno » Ondřej Antoš z Anond Performance: Láska začala u Mustangu GT

Ondřej Antoš z Anond Performance: Láska začala u Mustangu GT

auto
Foto: Archiv Anond Performance
Ondřej Antoš je majitelem a jednatelem společnosti Anond Performance, která se specializuje na prodej těch nejzajímavějších supersportů na našem trhu. Společně jsme si povídali nejen o zákulisí byznysu, ale i o jezdecké vášni.

Jak moc hluboká je vaše láska k autům?

Auta mě fascinovala už od mala, pamatuji si, že když jsem jako malý viděl nějaké lepší auto, hned jsem se běžel podívat, jakou má nejvyšší rychlost na tachometru, a pokud nemělo alespoň dva výfuky, nebylo to ono. Auty žiji každý den a je to můj největší koníček, který se vyvinul v práci a podnikání, takže ano, má láska k autům je opravdu velká.

Vzpomenete si na své první auto vůbec a pak na první auto podobného typu, jakým se věnujete dnes?

Mé první auto bylo jako u asi většiny Čechů nejoblíbenější auto, Škoda Octavia, kdy jsem si v té době těžko dokázal představit, že někdy mohu mít lepší vůz. Jak šel čas a možnosti přibývaly, tak jsem se rozhodl koupit své první sportovní auto, a to Ford Mustang GT, kterým jsem pomyslně vstoupil do světa superaut.

Ondřej Antoš
Foto: Archiv Anond Performance

Vaše nabídka je exkluzivní – jak jednotlivé kusy vyhledáváte?

Zaměřujeme se jen na sportovní a luxusní vozy a dbáme na jejich kvalitu. Každý vůz pečlivě prověřujeme, vždy musí být jasná historie a původ vozu, abychom mohli svým zákazníkům nabídnout krásná auta, ze kterých budou mít každý den radost kdykoliv se do nich posadí.

V čem všem je vaše nabídka unikátní? Nejen pokud jde o auta, ale i související služby.

Snažíme se prodej aut dělat hlavně srdcem a co nejvíce se zaměřit na nadstandardní služby svým zákazníkům, chceme, aby se každý u nás cítil dobře a přátelsky, prodejem vozu u nás kontakt se zákazníkem nekončí, ale naopak začíná.

Kdo jsou vaši zákazníci?

Naši zákazníci jsou především lidé z České a Slovenské republiky, i když vyvážíme auta do celé Evropy. Nedá se přesně určit nebo specifikovat náš typ zákazníků, ale důležité je, že u nás mají všichni dveře otevřené.

Který je váš aktuálně nejoblíbenější vůz v nabídce a který nejzajímavější, nejatraktivnější či nejvýjimečnější vůz se vám podařilo v minulosti prodat?

Momentálně je můj nejoblíbenější vůz Ferrari F12 Berlineta TdF, který se nám podařilo koupit a v tuto chvíli ho máme na prodej. Je to limitovaná edice 799 kusů na světě. V Evropě jich bude na prodej do deseti kusů a v Česku o žádném dalším na prodej nevíme. Cena tohoto vozu je přes 22 milionů korun.

Autor: Matej Šišolák

Galerie

(Visited 101 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky