kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Golf » Radek Srb o golfu jinak

Radek Srb o golfu jinak

Zdroj/foto: Doplnit
Golf je pro mne radostí, relaxem a požitkem a současně výzvou i prací. Tedy ideální spojení, kdy je mou snahou veškeré poznatky zúročit. Aplikovat znalosti z golfového světa do segmentů, které mohou nabídnout služby pro golfistovu radost, prožitek z tohoto sportu. Společně s kolegy jsme vytvořili věrnostní program. Pravidelné hraní golfu může přinášet nejen radost ze hry samotné, ale i benefity. Čím více hrajete, tím více výhod máte šanci získat! Představujeme jediný věrnostní program šitý golfistům na míru.

Můžete pár slovy charakterizovat společnost TeeTime SE?   

TeeTime SE asi nejlépe vystihuje náš slogan: „Snadno a rychle ke každému volnému green fee.“ Pokud bych měl ve vší skromnosti společnost představit, již 20 let působíme na trhu a jsme lídrem ve vývoji a provozování golfových systémů. Získaný trh se dělí na hřiště, tedy B2B, kde máme 85 % trhu, a pak B2C, kde našeho systému využívá více než 55 tisíc golfistů a to nejen českých, ale i zahraničních.

Jak a kdy se přihodilo, že se golf stal i vaší pracovní výzvou? 

Před patnácti lety mne oslovil tehdejší majitel a zakladatel firmy pan Jan Loužecký starší, zda bych se nestal součástí týmu a nepomohl s rozšířením rezervačního a odbavovacího systému na česká a posléze i slovenská hřiště.  Již v tu dobu společnost akvizovala první hřiště. Rozjel jsem se tehdy po hřištích a pomohl systém dál šířit a zobchodovat jej do současného stavu. Následně jsme začali díky získaným partnerským hřištím získávat i samotné golfisty jako klienty do TeeTime a to i díky nové mobilní aplikaci a zahájení prodeje hracích fee. Právě na aktivní uživatele z řad golfistů se nyní chceme soustředit a činit pro ně hru ještě dostupnější, zábavnější, ale především výhodnější. Nově je za jejich přízeň a aktivní přístup můžeme odměnit prostřednictvím našeho věrnostního programu.

Zdroj/foto: Doplnit

V čem je věrnostní program TeeTime jiný? Mohl byste nám jej v krátkosti představit? 

Věrnostní program jsme spustili s myšlenkou odměňovat golfisty a naše registrované uživatele za jejich aktivitu a za realizaci nákupů hracích časů v našem rezervačním systému. Po vzoru mnohých společností, které si váží svých klientů, jsme nastavili systém odměn, jež se budou průběžně doplňovat a měnit tak,aby byl sortiment co nejpestřejší a každý si našel to, co jej osloví. 

Sám hrajete golf. Co vy jako golfista hledáte za benefity, které vám zpříjemní hru? 

Myslím, že jako každý jiný klient, který nakupuje službu či výrobek, vždy ocením, když prodejce můj nákup odmění zpětným bonusem, či jinou výhodou tak aby si mě jako klienta udržel.  K takovému poskytovateli služeb se pak rád vracím, protože je to výhodné. U nás si golfisté kupují fee a my je nyní chceme za jejich nákupy také odměnit zajímavými produkty a přidanou hodnotou, kterou u jiného poskytovatele služeb jen tak nenajdou.

Co na golfistu čeká, jaké benefity může čerpat? Co jsou pověstné TeeCoiny? 

Na golfisty čeká, myslím, zajímavá skladba odměn v podobě Green fee od partnerských hřišť, poukazů na nákup zboží, které nám do věrnostního programu poskytli naši partneři. Golfisté zde naleznou, golfové oblečení, golfové vybavení, ale také například pravé Champagne a nebo poukaz na zlaté či stříbrné investiční slitky a mince. Rovněž mohou získat kávovar od společnosti Nespresso a na skladbě odměn dále pracujeme. Připravujeme i další zajímavé produkty a služby, jako je let balónem či vrtulníkem na golf. Golfisté se také mohou těšit na soutěž, ve které výherce získá golfový zájezd s cestovní agenturou Snail Travel. 

To vše mohou naši klienti získat směnou za zmíněný TeeCoin. Nazvali jsme tak virtuální měnu, kterou připisujeme na účet našich klientů za každý nákup hracího fee v naších aplikacích. Za každých 100 Kč, které klient utratí, připíšeme 1 TeeCoin na osobní účet klienta. 

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 41 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky