kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Apartmány Bramberk: Původní objekt se začal proměňovat

Apartmány Bramberk: Původní objekt se začal proměňovat

Bramberk
Foto: Archiv
Stavební práce na horském projektu Apartmány Bramberk, který vzniká rekonstrukcí bývalého rekreačního střediska v Peci pod Sněžkou, běžely před nutným zazimováním podle harmonogramu. Apartmány, jejichž prodejem je exkluzivně pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams, se tak přiblížily okamžiku, kdy budou moci přivítat první obyvatele.

Rekonstrukce původního objektu se před zazimováním soustředila především na přístavby bazénu a jižního výtahu, zároveň byla zahájena stavba krytých parkovacích stání. Vzhledem k umístění projektu v horských podmínkách závisí výstavba na počasí. Celý objekt je tak nyní zabezpečen a předpokládané pokračování stavebních prací je stanoveno na březen 2022.

Bramberk
Foto: Archiv

Apartmánový dům jako žádný jiný

Objekt původního rekreačního střediska má nebývale kvalitní základ, investoři se tak společně s architekty shodli na tom, že hlavním cílem je zachovat jeho tvarosloví. Kvalitní proporce a bytelná konstrukce navíc umožnily maximální otevření interiéru vstříc exteriéru. „Stavba díky navázání na původní architektonickou linku dobře zapadá do okolní krajiny a akcentuje režný vysokohorský charakter,“ říká k pojetí projektu Apartmány Bramberk Jana Vondráčková, která je jedním z investorů.

Sofistikované řešení pro náročné

Desítka apartmánů nabídne kromě velkorysé plochy od 113 do 155 m2 také propojení s okolní krajinou, a to díky velkoformátovým oknům a terase navazující na obytný prostor. Každý apartmán bude dokončen v prvotřídním standardu a díky spolupráci se společností Konsepti lze navíc vytvořit interiér na míru dle přání klienta. Součástí domu bude také privátní wellness s 15metrovým bazénem a sluneční terasou či reprezentativní lobby s barem. 

Více informací o projektu Apartmány Bramberk.

(Visited 34 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky