kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Rezidenční objekty a jejich zabezpečení

Rezidenční objekty a jejich zabezpečení

dům
Foto: Archiv
Výhody a výsady rezidenčních objektů jsou právě to, co z nich dělá vyhledávané prostory jak pro soukromé bydlení, tak pro podnikání. V řadě případů jsou rezidenční objekty pod dohledem bezpečnostní agentury, jako je například TOP security, která spravuje ochranu perimetru, elektronické zabezpečovací systémy, fyzickou ostrahu i další facility služby.

Jaké výhody má zabezpečení?

  • Ploty – pozemky rezidencí bývají pro veřejnost znepřístupněny prostřednictvím plotů s brankami, ke kterým má klíč nebo kód jen uživatel rezidence.
  • Vjezdové brány – mohou být vybaveny kamerou, která snímá SPZ vozu, přístupovou kartou nebo čipem s dálkovým ovládáním. Vpuštěny jsou jen registrované vozy a uživatelé rezidencí.
  • Přístupové systémy – instalují se u vstupů do objektů nebo do jednotlivých bytů či kanceláří. Odemknou dveře jen po přiložení čipu, zadání kódu nebo po naskenování biometrických údajů.
  • Kamerové systémy – prostor lze hlídat kamerami s nočním viděním, termo zobrazením, detekcí vandalismu či sledováním odložených věcí.
  • Recepční – mohou se starat o správu pošty, předávání klíčů, hlášení návštěv a dohled nad zabezpečovacími systémy. V současnosti se uplatňují také e-recepční.
  • Interkomy vybavené hlasovou komunikací a kamerou – umožní obyvatelům rezidencí snadno komunikovat s návštěvami.
  • Fyzická ostraha – přítomnost ostrahy působí preventivně (zastrašujícím dojmem). Strážní mohou okamžitě zasáhnout a vyřešit vzniklé situace. Ostraha může být přitom stále nebo provádět patrolovací hlídky. Využít lze i napojení na pult centrální ochrany (PCO).
  • Elektronická požární signalizace – dokáže včas varovat nejen před vznikem požáru, ale také před únikem nebezpečných plynů nebo před zatopením vodou.
  • Systém pro zabezpečení domu je možno doplnit o další prvky, jako jsou detektory pohybu, tříštění skla, otevření oken a dveří a podobně.

Více informací najdete na Topsecurity.cz.

(Visited 17 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky