kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Prodej bytů v bratislavském projektu rezidence Slávičie zahájen

Prodej bytů v bratislavském projektu rezidence Slávičie zahájen

bydlení
Zdroj: Archiv
Na základě exkluzivního pověření zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej dvanácti bytů a čtyř nebytových prostor v novém bratislavském projektu rezidence Slávičie, který je umístěný v klidné části Starého Mesta ve Slavičím údolí.

Portfolio Svoboda & Williams se rozšířilo o dvanáct nových bytů, které se rozprostírají na samostatných podlažích a disponují výměrami od 116 m2 do 143 m2, ke každému z nich navíc přísluší i sklep. Čtyři viladomy, jichž jsou byty součástí, vytvářejí uzavřený monitorovaný komplex s integrovanými oddychovými zónami a společným zeleným prostranstvím.

bydlení
Zdroj: Archiv

Domov mezi korunami stromů

Každé podlaží čtveřice viladomů je vyhrazeno pro jeden byt, díky čemuž vznikly skutečně velkorysé jednotky poskytující maximální soukromí a ničím nerušené výhledy. Byty se prodávají ve stavu shell&core, což umožňuje dokončení do podoby podle představ budoucích majitelů. Vybavení zahrnuje hliníková okna s trojskly a venkovními žaluziemi, rekuperační jednotku v každé obytné místnosti a podlahové vytápění, které je doplněné o možnost regulace teploty v každé místnosti. V bytech i apartmánech je navíc příprava na krb. Jednotlivé interiéry nabízejí díky nadstandardní světlé výšce stropů 2,8 metru mimořádnou vzdušnost.

Slávičie
Zdroj: Archiv

Privátní komplex zasazený ve svahu

Rezidenční komplex Slávičie je obklopený zelení vzrostlých stromů a díky zasazení do jižního svahu Slávičího údolí zaručuje skutečně klidné bydlení. K domům vede nově vybudovaná soukromá cesta s videovrátným. Areál je monitorovaný 24/7 a exkluzivně přístupný pouze pro rezidenty, součástí jsou i společné exteriérové plochy. Bezproblémové parkovaní zabezpečuje podzemní podlaží s přímým napojením výtahem k jednotlivým podlažím.

Více informací o projektu rezidence Slávičie.

(Visited 203 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky