kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Golf » Beroun Golf Club: Více než jen hřiště

Beroun Golf Club: Více než jen hřiště

Zdroj/foto: Archiv
Umístění golfového klubu Beroun může být mírně neočekávané. Toto 18jamkové mistrovské hřiště leží pouhých 14 kilometrů od okraje Prahy a 5 minut jízdy od dálnice do Plzně, přesto je však v nedotčené přírodě a nabízí nezapomenutelné výhledy na hřebeny Brd, křivoklátské lesy a údolí romantického řeky Berounky.

Klub & hřiště

6 078 metrů douhé 18jamkové golfové hřiště je navrženo kanadským architektem Les Furberem, který je taktéž architektem řady světových hřišť, kromě jiného, také Varadero Golf Club na Kubě. Také zde Furber ukázal své neuvěřitelné dovednosti při umístění golfového hřiště v okolní přírodě.

Design berounského hřiště nese typický rukopis svého autora, jako je viditelnost všech dopadových ploch, možnost strategického rozhodnutí mezi riskantní, přímočarou cestou k jamce nebo delší, ale bezpečnou cestou bez rizika. Hřiště prověří profesionálního hráče nebo amatéra s nízkým hendikepem, ale přinese radost i rekreačnímu či začínajícímu hráči.Obzvláště ženy ocení umístění svých odpališť, které umožňuje dostat se elegantně první ranou na fairway i na těch nejtěžších jamkách.

Zdroj/foto: Archiv

Golfový klub v Berouně byl otevřen v roce 2009 jako první privátní golfové hřiště v České republice. Kromě členů a jejich hostů je klubové hřiště otevřeno také zahraničním návštěvníkům, kteří ocení zejména jeho soukromí a exkluzivitu.

Facility

K vybavení resortu patří prostorná klubovna s restaurací, klubem, hotelem a wellness. Vstupní hala, kde se nachází recepce, je ideální pro pořádání společenských akcí, vernisáží, výstav nebo prezentací partnerů turnaje. Přístup do všech částí klubovny je bezbariérový a jednotlivá patra jsou propojena schodištěm a výtahem. Ve vstupní hale najdete také golfový pro-shop se širokým výběrem golfových doplňků a exkluzivním značkovým oblečením, jako jsou Hugo Boss, Bogner nebo Callaway.

Zdroj/foto: Archiv

Víceúčelová konferenční místnost s kapacitou až 60 osob s variabilním uspořádáním sedadel se nachází ve 3. patře klubovny. Místnost je plně klimatizovaná, vybavená videoprojekcí, flipchartem a má jedinečný výhled na golfové hřiště.

V rámci konferenčních služeb zajistíme kompletní gastronomický servis, který respektuje požadavky a přání klienta. V případě zájmu zajistíme rauty, přestávky na kávu nebo akce s výběrem a la carte.

Restaurant

Prostorná restaurace nabízí sezónní menu s tradičními českými specialitami i mezinárodní kuchyní. Přestože se restaurace nachází v Berouně, od roku 2015 je zařazena do projektu Top Life – Nejlepší pražské restaurace. Nabízí nejen lahodná jídla, ale také klidnou a příjemnou atmosféru s krásným výhledem na golfové hřiště.

Zahájení turnajů a vyhlášení jejich výsledků probíhá v restauraci. Kapacita restaurace je 80 míst, venkovní terasa s výhledem na golfové hřiště čítá 96 míst. V případě vhodného počasí je možné také grilování na terase. V restauraci se mohou konat nejrůznější společenské akce od různých oslav, svateb, obchodních jednání až po romantickou večeři.

Zdroj/foto: Archiv

Soukromý salonek v anglickém stylu se nachází ve třetím patře klubovny. Tento prostor nabízí diskrétní prostředí a je proto vhodný pro soukromé nebo firemní jednání. Salonek je rozdělen na tři části – konferenční část, místo pro občerstvení a prostor pro soukromá setkání. Kromě prostorné terasy s výhledem na golfové hřiště je k dispozici samoobslužný bar, LCD TV s připojením k PC, videotechnika, Wi-Fi a klimatizace. Executive rom je ideální pro akce až pro 30 osob.

Hotel

Elegantní Hotel Beroun Golf Club nabízí ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích, jednom rodinném apartmánu a dvou luxusních pokojích se soukromou vířivkou na venkovní terase. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené.

Zdroj/foto: Archiv

Pokoje jsou vybaveny televizí, Wi-Fi, koupelnou s prostornou vanou, mini-barem, klimatizací, fénem, většina pokojů má terasu a nechybí možnost využít pokojovou službu. Hoteloví hosté mohou během pobytu využívat neomezený vstup do wellness a fitness centra. K dispozici jsou dvě vířivky, sauna, masážní místnost a venkovní bazén, kde si můžete odpočinout nejen po náročné hře.

Služby

Rezidence „na Veselé“ je první rezidenční středisko uprostřed golfového hřiště, které svým obyvatelům poskytuje jedinečné řešení moderního, ale venkovského životního stylu pouhých 20 minut od Prahy. Jde o jedinečné bydlení uprostřed přírody a zeleně na pomezí křivoklátských a brdských lesů.

Zdroj/foto: Archiv

Jednou z nesporných výhod golfového klubu Beroun je jeho umístění. Díky své poloze na venkově se stává oblíbeným cílem nejen golfistů, ale i milovníků aktivního trávení volného času. V letních měsících můžete pěšky nebo na kole prozkoumat kilometry lesních cest, uspořádat turnaj v plážovém volejbalu nebo se osvěžit v bazénu. Naopak během zimy se v případě příznivých klimatických podmínek stane zasněžená trať udržovanou běžeckou stopou.

Do golfového klubu se dostanete z centra Prahy za 30 minut, na mezinárodní letiště v Praze je to pouhých 20 minut. Pro pohodlí hostů je zajištěna doprava z okolních oblastí pomocí kyvadlového autobusu. Kdo přijede do Berouna vlastním autem, jistě ocení prostorné parkoviště s možností využití myčky aut.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 18 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky