kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Golf » Challenge Tour 2021 na Kaskádě

Challenge Tour 2021 na Kaskádě

Zdroj/foto: Archiv
V termínu 30.6. – 5.7. proběhl na Kaskádě turnaj KASKÁDA GOLF CHALLENGE 2021, součást celoevropské Challenge Tour. Pro golfový resort na jihu Moravy i pro golfové nadšence v na České republice se jednalo o jeden z hlavních vrcholů sezóny a tomu odpovídali i výsledky a průběh hry na hřišti.

Vítězem celého turnaje se po čtyřek kolech stal Marcel Schneider z Německa s celkovým výsledkem -16 ran. S rozdílem jediné rány na -15 ranách se za ním umístila hned trojice hráčů: Josh Geary (Austrálie), Dimitros Papadatos (Austrálie) a Lorenzo Scalise (Itálie). Poslední jmenovaný se dokonce ve 3. kole zasloužil o rekord hřiště, kdy jej zahrál za 61 ran. Hned tři čeští hráči prošli cutem do víkendových kol. Nejlépe se nakonec umístil Stanislav Matuš na děleném 18. místě.

Zdroj/foto: Archiv

Promotér turnaje společnost RELMOST připravila v Golf Resortu Kaskáda Brno skvělý týden plný golfu. Za společnosti TMR provozující Golf Resort Kaskáda v Brně nám Jan Kastner řekl: „Jsme opravdu rádi, že můžeme hostit takto vrcholnou akci a budeme v tom rádi i v budoucnu pokračovat. Je to důkaz špičkové kvality, která na golfisty u nás čeká a každý podobný turnaj nás posouvá opět dále. Teď už se těšíme na golfisty, kteří si k nám přijedou vyzkoušet hřiště, kde hrají ti nejlepší profesionálové.“

Zdroj/foto: Archiv

Promotér turnaje Petr Dědek ml. uvedl: “Ve shrnutí předchozího týdne na Kaskádě mám mnoho pozitivního a jen velmi málo negativního. Pro náš tým to byl velice příjemný turnaj, který šel velice hladce. Spokojenost partnerů a fakt, že se i diváci nakonec mohli podívat na závěrečný boj o vítězství Marcuse, je vítán. Pozitivní komentáře hráčů k obtížnosti hřiště, které je jim výzvou jsou radostí nám všem, kteří turnaj připravovali. Doufám, že se budeme vracet na Kaskádu v budoucích letech a turnaj ještě zlepšovat.”

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 16 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky