kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Golf » Jak proběhl Golf Week v Berouně

Jak proběhl Golf Week v Berouně

Zdroj/foto: Archiv
Po úspěchu loňského prvního ročníku se i letos otevřely brány privátního hřiště Beroun Golf Club pro všechny hráče a fanoušky golfu. Během jedinečné čtyřdenní akce se od 29. června do 2. července, přijelo podívat několik stovek golfistů všech úrovní.

Na zahajovací den se přijely podívat i známé tváře – modelky Romana Pavelková a Hana Mašlíková se syny se chopily nejen holí, ale i moderace. Romana Pavelková je na Berounském hřišti jako doma: „Ráda sem jezdím nejen trénovat, ale i odpočívat. Je to krásné místo uprostřed přírody, navíc tu panuje přátelská, skoro až rodinná atmosféra.“ Z divadla Broadway si přijeli vyzkoušet golf Michaela Nosková, Jan Kopečný a Petr Ryšavý.

Sportovně nadaná trojice na driving range překvapila, odpalovali totiž jeden míček za druhým jako profesionálové. „Opravdu to dnes zkouším poprvé, ale dostal jsem pochvalu do trenéra a myslím, že příští rok byste mě už mohli vidět na turnaji,“ řekl se smíchem Jan Kopečný.

Do turnaje se opět zapsal herec Petr Vondráček, který se golfu věnuje celý svůj život: „v mládí jsem hrál golf profesionálně, ale teď na to nemám příliš času. Přiznám se, že naposledy jsem turnaj hrál tady přesně před rokem. Neskutečně jsem si to užil jak loni, tak letos.“

Zdroj/foto: Archiv

Právě golfová akademie byla jednou z mnoha součástí doprovodného programu každého dne Golf Weeku. Ti, kteří si ještě netroufnou jít na hřiště, mohli využít služeb trenéra, wellness, zaplavat si v bazénu či využít programu od partnerů akce. Účastníci turnaje měli během Golf Weeku jedinečnou možnost zahrát si na mistrovském hřišti navrženého architektem Lesem Furberem, které bylo v excelentní kondici.

Moderace večerního programu a vyhlášení výsledků se ujali ředitel klubu Ing. Vojtěch Matějček a Michal Tůma. Po vyhlášení výsledků následoval galavečer s živou hudbou, občerstvením a grilováním. Nechyběla ani možnost si zakoupit tombolu s možností získání hodnotných cen od Beroun Golf Club a partnerů. Své golfové schopnosti si mohli všichni zúčastnění prověřit prostřednictvím troubleshotu, který se každý večer přemisťoval na nové místo, a jehož výtěžek byl věnován na charitativní účely. Zakončení každého turnajového dne uzavíral ohňostroj.

Galerie

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 18 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky