kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Golf » Světový golf opět v Česku: Ladies European Tour se vrací do Berouna

Světový golf opět v Česku: Ladies European Tour se vrací do Berouna

Zdroj/foto: Archiv
Největší golfovou událostí roku na českých hřištích se pro ženy opět stane Tipsport Czech Ladies Open 2021. Turnaj Ladies European Tour se vrací do Beroun Golf Clubu, kde se dámská elita utká letos již před prázdninami, a sice od pátku 25. do neděle 27. června.

Turnaj s prize money 200 000 eur je letos v pořadí pátou akcí vrcholné evropské série žen. Přesně měsíc před startem Tipsport Czech Ladies Open 2021 je listina přihlášených zatím nejnabitější, pokud jde o srovnání s turnaji stejné kategorie.

Seznam vede někdejší vítězka evropského Order of Merit i LPGA, Jihoafričanka Lee-Anne Pace (JAR), vítězka letošního úvodního turnaje sezony, hraného v JAR. V Berouně se znovu ukáže Carly Booth ze Skotska, šampionka českého turnaje z roku 2019, kdy se hrálo ještě na Karlštejně. Tradičně silné britské zastoupení dotvářejí další vítězky turnajů LET, Annabel Dimmock, Amy Boulden, Becky Morgan a Florentyna Parker, stejně jako Gabriela Cowley, letošní již dvojnásobná šampionka anglického okruhu Rose Ladies Series.

Zdroj/foto: Archiv

Do Česka se vrací Švédka Camilla Lennarth, bývalá vítězka LET na Slovensku, Norka Marianne Skarpnord, která nedávno vyhrála na Sunshine Ladies Tour, a také dravé mládí, již ověnčené tituly: Australanka Stephanie Kyriacou a Slovinka Pia Babnik. Nebude chybět ani loni druhá v pořadí z Berouna, Rakušanka Christine Wolf. Uzávěrka přihlášek je 14 dní před startem turnaje a promotérská skupina Premier Sports CZ ještě jedná s řadou dalších hráček. Českou reprezentaci by mělo tvořit zhruba deset golfistek a z toho polovina nejlepších amatérek.

„Třetí ročník Tipsport Czech Ladies Open chystáme jako vyvrcholení předprázdninové sezony jak pro evropskou elitu, tak pro golfové diváky, včetně těch televizních. Akce stejně jako loni proběhne s opatřeními na ochranu zdraví všech zúčastněných, podle norem LET i ministerstva zdravotnictví, které vyřizuje výjimku na pořádání. Stoprocentní bezpečnost je pro nás znovu prioritou. Vážím si pokračující podpory a spolupráce s titulárním partnerem, sázkovou společností Tipsport, stejně jako nezměrného přínosu dalších našich partnerů i samotné Ladies European Tour. Do třetice chceme opět uspořádat špičkovou akci evropského významu,“ řekl promotér Luboš Koželuh ze společnosti Premier Sports CZ. Třídenní program Tipsport Czech Ladies Open začíná již 25. června.

Autor: redakce Estate.cz

(Visited 1 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky