kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Ski » Salcburské město Radstadt: Všestranné hýčkání horami

Salcburské město Radstadt: Všestranné hýčkání horami

Zdroj/foto: Archiv
Radstadt, ‚Staré město v horách‘ je díky své jedinečné poloze v horní části Ennstalu, jen 70 kilometrů jižně od Salcburku, mezi masivem Dachsteinu a Radstadtskými Taury, jednoduše ze všech stran hýčkáno horami. V srdci Salcburska okouzlí malé městečko s 5 000 obyvateli svou středověkou atmosférou a jedinečnou přírodní kulisou jako perfektní rekreační a sportovní destinace pro celou rodinu.

Lyžařská houpačka Radstadt-Altenmarkt, vhodná pro rodiny s dětmi a chráněná před větrem, je z obou stran přístupná osmimístnou, respektive desetimístnou kabinovou lanovkou. Lyžařskou oblast s jistotou sněhu ocení milovníci lyžování zejména pro její široké sjezdovky a útulné lyžařské chaty.

Zdroj/foto: Archiv

Pro ty odvážné je tu Funslope Königslehen a pro začátečníky park Kemahdhöhe – lyžařská houpačka Radstadt-Altenmarkt nabízí skutečně pro každého něco. Nestačí? Lyžařská houpačka Radstadt-Altenmarkt je součástí největší rakouské lyžařské sítě Ski amadé, takže v okolí Radstadtu je k dispozici celkem 760 kilometrů sjezdovek a 270 nejmodernějších lanovek a vleků – vše s jediným skipasem.

Zdroj/foto: Archiv

Lyžování však není jediným lákadlem lyžařské houpačky Radstadt-Altenmarkt, protože velmi oblíbená je také osvětlená sáňkařská dráha dlouhá šest kilometrů. Je pohodlně dostupná 8místnou kabinovou lanovkou a její použití přes den je zahrnuto ve skipasu Ski amadé. A protože při opravdovém sáňkování nesmí chybět pořádná zábava na horské chatě, zvou k zastávce tradiční lyžařské chaty Sportalm na hoře nebo bar Unterberg-Salettl v údolí. Nabídka sezony: Ski Special na 7 nocí s ubytováním, skipasem a stravou od 555 euro.

Zdroj/foto: Archiv

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 18 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky