kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Ski » Ski dovolená v nejvyšším hotelu v Alpách

Ski dovolená v nejvyšším hotelu v Alpách

Zdroj/foto: Archiv
Máte rádi sníh a zimní sporty a střediska se špičkovou nabídkou sjezdovek? Umíte ocenit skvělou gastronomii, pozorný servis a kvalitní horské wellness? Vzkoušejte Hochgurgl. Vítejte na vrcholu potěšení z lyžování, obklopeném 21 třítisícovkami v Ötztálských Alpách.

Ski-in & ski-out v nadmořské výšce 2 150 metrů je v pětihvězdičkovém TOP Hotelu Hochgurgl superior dovedeno do úplné dokonalosti. Zábava na sjezdovkách začíná přímo před dveřmi hotelu na nejdelší sjezdovce v lyžařském areálu. Najdete zde 112 kilometrů sjezdovek v nadmořské výšce mezi 1 800 a 3 080 metry. Jen se odrazit a už jedete nádherným terénem s velkolepými výhledy na 21 třítisícovek, které vám vyrazí dech.  

Obergurgl-Hochgurgl se už několikrát vyhoupnul mezi deset nejlepších lyžařských regionů v Alpách a na špičku patří i v celosvětovém srovnání. Několikrát byla oceněna také nabídka sjezdovek a jejich kvalita. Moderní lanovky a vleky přepraví až 40 tisíc lidí za hodinu. Obergurgl-Hochgurgl je nejvýše položená neledovcová lyžařská oblast v Rakousku s nejjistější sněhovou pokrývkou v Alpách. Sníh je tu zaručen od poloviny listopadu až do konce dubna.   

Zdroj/foto: Archiv

Perrier-Jouët-gondola pro požitkáře nebo Motorkářské muzeum?

K největším atrakcím patří bezpochyby výlet v pětimístné kabince Perrier-Jouët. Vyjíždí ze střední stanice lanovky Kirchenkarbahn k vrcholům, v tomto případě také kulinářským. Zážitky v podobě šampaňského a vybraných lahůdek z restaurace TOP Mountain Crosspoint Restaurant se střídají s jedinečným panoramatem okolních třítisícovek. 

Apropos Crosspoint – nejen střední stanice lanovky, ale i restaurace, snová terasa a nejvýše položené muzeum motocyklů v Alpách. Stačí vyjet lanovkou na Wurmkogel v nadmořské výšce 3 080 metrů. Více než 3000 metrů nad mořem, nad vrcholkem Wurmkogel, trůní na úzkém horském hřebeni Top Mountain Star – prosklená panoramatická restaurace s výhledem až do Itálie, k zasněženým vrcholům Dolomit.

Zdroj/foto: Archiv

Dynamic Pricing & Super Ski Pass 

Zahájením předprodeje skipasů pro zimní sezónu 2020/21 začala v lyžařském regionu Obergurgl / Hochgurgl a v Söldenu nová éra s on-line prodejem a výhodami. „Díky nové cenové strategii dáváme hostům možnost zakoupit si skipas za opravdu příznivých podmínek. Čím dříve si skipas koupí, a čím nižší je v té době po skipasech poptávka, tím je cena skipasu výhodnější. Skipasy Dynamic Pricing lze rezervovat pouze online. Pokladny u lanovek účtují vždy cenu podle aktuálního ceníku lyžařské oblasti v závislosti na období: předsezóna, hlavní sezóna a konec sezóny. Dynamický skipas zahrnuje lyžařská střediska a lanovky Hochgurgl, Obergurgl a Sölden,“ objasňuje majitel TOP Hotelu Hochgurgl Alban Schreiber.

INKLUSIV ON TOP

 • večerní lyžování a sáňkování na osvětlené sjezdovce v Hochgurglu
 • večerní lyžování v Obergurglu
 • Při nákupu šestidenního skipasu jsou v ceně zahrnuty vstupy na filmovou instalaci 007 ELEMENTS (zážitkový svět ve znamení James Bonda) v Söldenu a do Motorkářského muzea na TOP Mountain Crosspoint v Hochgurglu.
 • Skipas (od tří dnů) platí současně i na sjezdovkách v celém Ötztálském údolí, kde je k dispozici 365 kilometrů sjezdovek  

A après? TOP Mountain SPA

Luxus pro tělo, mysl i duši na 2 200 m² v TOP Mountain SPA. Zhluboka se nadechněte a ponořte se do příjemného venkovního bazénu přímo nad sjezdovkami lyžařského areálu Obergurgl-Hochgurgl. Zaplavte si v nádherném vnitřním bazéně. Prohřejte se ve slané parní lázni, bylinkové sauně, finské sauně, bio-sauně, ve venkovní originální srubové sauně nebo infračervené kabině. Prodýchejte se v salináriu, které je geniální prevencí proti různým zánětům dýchacích cest. Posilujte svou kondici ve fitness centru s nejmodernějším vybavením TechnoGym. Kus „práce“ můžete udělat i pro svou krásu – záleží na vás, jestli zvolíte antiagingové terapie, bodystyling & forming nebo třeba permanentní make-up.

Zdroj/foto: Archiv

Lukullus v Alpách

Gastronomie v hotelu Hochgurgl je ve znamení dokonalých kulinářských zážitků: klasická tyrolská i mezinárodní kuchyně à la carte a 500 druhů špičkových vín z nejlepších vinařských oblastí. Cíl týmu kuchařů: z hostů učinit štamgasty, závislé na hotelových specialitách. Denně čerstvé ústřice i flambované delikatesy.

Lyžařské areály OBERGURGL-HOCHGURGL

 • 112 kilometrů upravovaných sjezdovek všech stupňů obtížnosti
 • 2 Funslopes – 2 Funparks – 1 Funcross
 • 25 vysoce moderních lanovek
 • špičková gastronomie na horských chatách
 • 3,3 km dlouhá sáňkařská dráha a 2 běžecké tratě SÖLDEN
 • 144 kilometrů sjezdovek
 • 31 moderních lanovek
 • 2 ledovcové areály: ledovec Rettenbach a Tiefenbachferner
 • BIG3 – tři třítisícovky v areálu
 • instalace 007 ELEMENTS – zážitkový svět ve znamení James Bonda
 • 7,3 km dlouhá sáňkařská dráha a 3 běžecké tratě

Autor: Redakce Estate.cz

(Visited 3 times, 1 visits today)

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Čtěte také

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky